Cinsel İliski Soguk Alginligi İlaci Olabilir

By CeReN

17 Temmuz 2018

Cinsel İliski Soguk Alginligi İlaci Olabilir

Evet, boyle ilac olsun butun gun kullanasi geliyor insanin. Kisacasi griple savasmak icin sadece mandalina ya da portakal tuketmeniz gerekmiyor. Wilkes Universitesi’nden yapilan bir arastirmanin sonucuna gore, haftada en az iki kere seks yapmak vucudunuzdaki immunoglobulin A degerlerini yuzde 20 oraninda artiriyor. Bu antikorsa bizi soguk alginligina ve diger pek cok virutik enfeksiyona karsi koruyor.

Daha da iyisini yapin: Arastirmalara gore isin sirri en atesli seksi yasamakta. Zira bu dogal antikoru ateslemenin kilit noktasi yogun ve eglenceli seks. O yuzden rahat olun ve akliniza gelen tum pozisyonlari deneyin. Iste size bir ornek: ‘Seks makasi’. Onu yataga yatirin. Sol bacagini sol omzunuza, sag bacagini sag omzunuza alin ve birlesme sirasinda ayak bileklerinden tutup bacaklarini iyice acin. Bu sayede partneriniz sadece vajinal degil, ayni zamanda klitoral bir uyarilma da yasayacagi icin cok daha kolay orgazm olacaktir. Itiraz edecek olursa mazeretiniz hazir: “Askim, doktorun tavsiyesi…”

Tags: , , , ,

About CeReN

2 thoughts on “Cinsel İliski Soguk Alginligi İlaci Olabilir

  1. cinsel ilişkiye giren canlıların metabolizmasal olarak insan vücudunun bir takım değişikliklere maruz kaldığı herkesin malumudur. bu değişimle birlikte belki grip, soğuk algınlığı vede birçok hastalığa iyi gelebilir ama bununla birlikte farklı tepkimeyede yol açabileceği kanaatindeyim. bu yüzden düzenli bir cinsel hayat her zaman için insan sağlığına faydalı olabileceği kanaatindeyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir