İslami Sohbet Odalari

Blog geri dön

İslami Sohbet Odalari

İslami Sohbet Odalari

Sunucumuz uzerinde her turlu odayi acmaya ve isteklere cvp vermeye devam etmekyetiz. Dini İslam olan arkadaslarimizin istekleri uzerine İslami Sohbet Odalari isimli odamizi acmis bulunmaktayiz. Bu odamizda dini konular dini paylasimlar dini yazilar ve dini tartismalar yapilmaktadir. Ulkemizin %90 i musluman bir ulkedir. Yani dinimiz islamdir. Bunun yaninda farkli dinlere inanan yada hic dine inanci olmayan kisilerde vardir. Onlar icinde istekleri dogrultusunda özel odalar acmayi planlamaktayiz.

Www.Hersohbet.com diger sohbet odalari sunucularin aksine sunucu icindeki kisilerin istekleri dogrultusunda hareket etmekte ve arge calisma odasindaki arkadaslarla bilgi alisverislerinde bulunmakta mobil uzerinden olsun pc kullanimi uzerinden olsun sizlerin rahatligini ve huzurunu kendilerine gorev ilan etmisler bunun uzerine calismalarini 7/24 olmak uzere ugrasilarina devam etmislerdir.

Www.Hersohbet.com İslami Sohbet Odalari İslami Sohbet Mobil İslami Sohbet Odalari Mobil İslami Sohbet ve Sohbet Odalari olarak dini konulardada sizler icin elimizden gelenin en iyisini ve daha iyisini yapmak icin calismaktayiz.

Comments (2)

 • FIRAT cevap

  hersohbet.com çatısı altında her türlü sohbet vede ilmi bilgiyi temin edebileceğiniz sosyal ağ platformudur. Bununla birlikte her türlü islami bilgiye sahip olabilmeniz içib hersohbet.com odaları içerisinde #islam kanalı bulunmaktadır. islam odası tüm islami bilgilerinizi tekrardan gözden geçirebileceğiniz vede yeni bilgilere ulaşabileceğiniz bunu yaparkende hiçbir şekilde sıkılmayacağınız, bilgiyi eğlenmekle harmanlayan bir bilgi yarışması kanalıdır. eğer sizlerde islami bilginize güveniyorsanız çok fazla şey kaçırmış sayılmazsınız o halde hersohbet.com odalarına giriş yaparken /j #islam yazıp islam ile alakalı tüm bilgilere erişebilirsiniz.

  21 Aralık 2017 , 15:55
  • CeReN cevap

   guzel yorum icin tşk patron

   21 Aralık 2017 , 16:34

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog geri dön