Kelebek Sohbet Odalari

Blog geri dön

Kelebek Sohbet Odalari

Kelebek Sohbet Odalari

Kelebek cok eski kullanicilarin tercih ettigi bir sohbet ortamiydi. Bizler bu ismi canlandirmak ve yeni sekli ile eski kullanicilar ile yeni kullanicilari birlestirmek amac edinerek Kelebek Sohbet odalarini aktif hale getirdik.
İsme bakinca insanin aklina kelebeklerin omru bir gun ise burdaki dostluklarin omrude bir gunlukmu gibi gelebilir. Oysaki ismi kelebek olmasinin amaci kelebek gibi zarif ve hos insanlarin olmasidir.

Hersohbet.com kelebek sohbet odalari +18 yas ustu bay bayan kullanicilarin giris yaptiklari genel olarak toplu sohbetlerin olmasi disinda ikili özel sohbetlerinde oldugu bir sohbet programinin ismidir. Sunucumuzun ismi www.Hersohbet.com sunucumuza giris ise google uzerinden mobil web olarak yada sunucumuzun mircini indirerek yapilabilmektedir.

Www.Hersohbet.com Kelebek Sohbet Odalari Kelebek Sohbet Mobil Kelebek Sohbet Odalari Mobil Kelebek Sohbet ve Sohbet Odalari olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Comment (1)

  • FIRAT cevap

    Kelebek sohbet ircd olarak sohbet platformlarının en eski chat platformlarından biridir. Bu nedenle kelebek sohbet tıpkı zurna sohbet gibi kendiside hersohbet.com’u tercih ederek geleceğe emin adımlarla gitmeyi planlayan sohbet sitesidir. Şu unutulmamalıdır ki bir gün mutlaka herkesin uğrayacağı bir ortam haline gelen hersohbet.com sohbet odaları platformu kendi ülkesinden ziyade tüm dünyayı birbiri ile iletişim halinde bırakıcak bir sohbet odaları platformudur. Gerek Vizyonu gerekse misyonu olarak bir çok rakibini geride bırakarak hedefi her zaman liderlik olan bir sohbet platformundan daha fazlasıdır. hersohbet.com bir hayata bakış açısıdır hersohbet.com bir felsefedir.

    27 Kasım 2017 , 00:02

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog geri dön