Mobil Biseksuel

By CeReN

18 Temmuz 2018

Mobil Biseksuel

Biseksuel nedir?
Biseksuellik, duygusal veya cinsel yonelimi hem kendi cinsine hem de karsi cinsine donuk olan canli.
Biseksuel bir kimsenin ayni anda hem bir erkekle hem de bir kadinla cinsel olarak ilgili olmasi gerekmez. Bazi biseksueller bu ya da oteki toplumsal cinsiyetle (veya her ikisiyle de) asla cinsel iliskiye girmemislerdir. Heteroseksueller ve gay erkekler ile lezbiyenler icin gecerli oldugu gibi cinsel cekim her arzu edildiginde davranilmasini gerektirmez.

Heteroseksueller ve escinsel erkekler gibi, pekcok biseksuel de cinsel olarak yalnizca bir esle aktif olmayi secebilir. Diger biseksueller, ayni-cinsiyetten eslere, uc-tarafli iliskilere, veya ayni veya farkli toplumsal cinsiyetlerden olan birkac esli iliskilere izin veren serbest evlilikler yapabilirler.

Www.hersohbet.com sunucusu olarak her iki cinsede ilgi duyan kisilerinde olabilecegine karar verdik ve arge calismalarimiz sonucu biseksuel olan kisiler icinde mobil biseksuel odamizi actik. Bu odada her iki cinsede ilgi duyan kisilerle tanisabilir rahatlikla cinsellik yasayabilirsiniz.

Hersohbet.com mobil biseksuel mobil biseksuel odalari mobil biseksuel sunuculari cep telefonlari uzerinden kullanima acilmistir. Tek yapmaniz gereken giris yapmaktir.

Tags: , , , , ,

About CeReN

2 thoughts on “Mobil Biseksuel

  1. Türkiyede ilk eşcinsel evliliği yapan ekin ve Emrullah çifti, tüm önyargısal düşüncelerden sıyrılıp hayalinin vede idealleri uğruna hiçbirşeyin sevginin önüne geçemeyeceğini ıspatlayan birer örnektir. hersohbet.com tüm etnik vede kültürel, inanç, cinsel tercihi ne olursa olsun insani değerlere değer veren her kesimin aynı ortamda bulunabileceği, içinde bulunduğumuz ortamın kesinlikle bir ruh ikizi bir arkadaşı bir chat dostu bir düşünce arkadaşı kısacası kendinizden bir parça bulabileceğiniz bir sohbet, chat platformu. Belkide şuan sizlerle tanışmak için bekleyen ruh ikiziniz var, hadi ne bekliyorsun herkes içeride.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir