Anasayfa Blog En iyi 10 Eşcinsel Arkadaşlık Siteleri

En iyi 10 Eşcinsel Arkadaşlık Siteleri

Yazar firat35yalcin
arkadaşlık siteleri

En iyi eşcinsel arkadaşlık siteleri seçerken, bekarlar ve dullar bir kaç şeye dikkat etmelidir.

İlk önce sitenin üyelik geçmişine bakılmalı ve LBGT kitlesinin, tanışmaya ve zaman ayırmaya yetecek kadar güvenebileceğiniz bir site olmalı. Sonra da ücretsiz olup olmadığına şayet ücretli ise sonradan mağdur duruma düşmemek için bu konu hakkında bilgi sahibi olmanızı öneririz.

En önemlisi de sizinle aynı seçimde olan insanlar için gerçekten işe yarayıp yaramadığını görmek için site hakkında gerekli başarı öykülerine göz atmalısınız.

Eşcinsel arkadaşlık siteleri, cinsel ihtiyaçlarını keşfetmek isteyen bekar olanlar için güvenilir hizmetler olabilir. Durumunuz ne olursa olsun, sizi çekici ve uyumlu tarih beklentileriyle bağlamak için aşada bir çok LBGT dostu siteleri sizler için derleyeceğim.

1- match

Eşcinsel siteler arasında belkide en köklü olan match, 1995 yılından bu yana tüm cinsel seçimlere saygı duyarak yayın hayatına devam etmektedir.

  • LBGT insanlarına saygı duyuyoruz.
  • Ücretsiz göz atmak için milyonlarca insan sizi bekliyor.
  • 20 yıldan fazla insanların başarı öykülerine yakından tanık olun.

Match sitesi Dünyanın en iyi arkadaşlık ve eşcinsel ortamlarından biridir, ve bu listenin en üstünde yer alması doğaldır. 1995’ten bu yana, match daha duygusal temaslara yol açan bir platform olduğu için ilk buluşmalar neredeyse evliliklere veya uzun süreli ilişkilere yol açtı.

15 milyondan fazla üyesi bulunan matchc önemli kısmını ”erkek veya erkekler” olarak tanımlayabiliriz. Bu aşamalı arkadaşlık sitesi aslında üyelierin (biseksüel veya bekar olanlar için çok uygun) gün geçtikçe cinsiyet eşleşmeleri tercihleri değiştirilebilir hale geldi.

 Cinsellik ve Cinsel Yönelim Nedir? 

2- Elitesingles

2009 yılından bu yana çevrimiçi eşcinsel partner sahmesinde çıtayı yükseltti ve neredeyse toplanma merkezi haline gelmeyi başardı. Akıllı çöpçatanlık hizmetlerini yüksek ve kaliteli bir ortaklık arayan profesyönel insanlarla yöneterek, eşcinsel erkeklerin tüm dikkatini üzerine çekti.

Arkadaşlık sitesi her yaştan gey, lezbiyen üyelerine açıktır. Entellektüel düzeyi iyi olan insanların en çok bu siteye takıldığı ve Elitesingles üyelerinin %85’inden fazlası üniversite mezunu olduğu saptanmıştır.

Eşcinselinizi bulma konusunda ciddiyseniz, Elitesingles tüm seçenekleri önünüze serer ve mutlaka bir partner bulmanızı sağlayacaktır.

3- Zoosk

Çevrimiçi buluşmanın daha fazla ilgi çekici çapkın insanların bir arada nasıl buluşabileceği fikrinden yola çıkarak oluşturulan bir platformdur. Sosyal açıdan arkadaşlık siteleri davranışsal bir çöpçatanlık sistemi kullanır ve çevrimiçi olarak birbirlerini tanımalarına yardımcı olmak sistem olarak hem ücretli hemde ücretsiz seçeneklerinden yararlanabilirler.

Zoosk çiftleri site içerisinde buluştuktan sonra mutlu biçimde evlenerek veya uzun süreli ilişkilere yelken açtıktan sonra mutluluk resimlerini profil bölümünde tüm arkadaşları ile paylaşabilirler.

4- OkCupid

Aşk’ı bulmak için en çok tercih edilen 2004 yılından bu yana ücretsiz hizmet veren eşcinsel sitesidir. Üyeler profil oluştutuken kayıt altına alınan bilgiler sonucunda sistem tarafından size sunulan puanlar neticesinde eşcinsel olarak sizin punanınıza en iyi partneri size uygun halde önerir.

Eşcinsel erkekler için maç tercihlerinizi ayarlarsanız, çok daha kolay ve zaman kaybına uğramadan anında sohbet etmek istediğinin kişi veya kişilere rastkayabilirsiniz.

5- blackpeoplemeet

Eşcinsel siyah erkeklerle anında tanışmak istiyorsanız blackpeplemeet sizin için harika bir arkadaşlık kaynağı olabilir. Farklı veritabanına sahip olan site her yaştan, renkten ve deneyimli insanları içinde barındırır. Ayrıca tüm cinsel yönelimi olan bekar insanlarıda ağırlıyor.

Eşcinsel bekarlar iki dakikadan daha kısa sürede profil oluşturabilir ve arama filtrelerini gerçek zamanlı mesajlaşma araçlarını kullanarak tarihleri takip edebilir.

6- pof

Sesli konuşmak isteyen insanlar için en uygun arkadaşlık sitesi, bekarkar sohbet etmeye, flort etmeye ve keyifli saatler geçirmek için çok ideal bir ortamdır. Sitede beğendiğiniz herkese mesaj göndermek ücretsizdir, gelen gelen kutunuzdaki mesajlara cevap vermek için yeni sürüme geçmeniz veya ekstra işlem yapmanıza gerek yoktur.

Bu ücretsiz iletişim sistemi bütçede eşcinsel bekarkar için oldukça rahat ve heyecan verici bir ortam hizmeti sağlamaktadır.

7- tinder

Tinder sitesini tanıtmaya sanıyorum gerek yok, beğen yada beğenme tinder tüm zamanların en iyi arkadaşlık uygulamalarından biridir. Ayrıca 2012’de piyasaya sürülmesinden bu yana 30 milyardan fazla mac gerçekleştirdi.

Uygulama haftada 1 milyondan fazla buluşma tarihi ayarladığını iddia ediyor ve bu yasal olarak işlem görüyor.

Tinder eşcinsel topluluklardan karışık eleştiriler aldı, ancak çok sayıda kişi için daha iyisi hala piyasaya sürülmedi.

8- OurTime

OurTime üyelerine aşık olmak için ikinci bir şansı vermek için tasarlanmış birinci sınıf arkadaşlık sitesidir. Son zamanlarda boşanmış, dul kalmış veya hiç evlenmemiş olsanız da burada hayal ettiğiniz insana aşık olmak için asla geç değildir.

OurTime yayın hayatına girdikten günümüze kadar 50 yaşın üzerindeki ve hayatlarında yeni bir bölüme başlayan bekarlara umut verdi. Eşcinsel bekarlar, benzer yaşam deneyimleri yaşamış ve birbirlerinin ilgi alanlarını, tuhaflıklarını ve ilişki hedeflerini anlayabilen kişileri belirlemek için sitenin arama filtrelerini kullanabilirler.

9- SeniorMatch

2003 yılından bu yana diğer sitelere göre bir çok istatistik verilerini toplayarak arkadaşlık siteleri üyelik tabanında 1 milyondan fazla bekar ve günde 6.000’den fazla kullanıcısı ile aktif olarak hizmet vermektedir.

eşcinsel bekarlar yeni arkadaşlar, seyahat arkadaşları, sıcak sohbet ortamını keşfedebilir. Siteye katılmak hem ücretsiz hemde hiçbir üyelik gerektirmiyor.

10- Gabile Sohbet

Türkiye’de en iyi eşcinsel hizmeti veren köklü sitelerden biridir. Üyeliksiz ve ücretsiz olarak katılım sağlayabileceğiniz platform, her yaşa ve her türlü cinsel yönelime uygun sohbet odaları bulundurarak kategorik olarak hizmetini sürdürmektedir.

Hoşunuza Gidebilir

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.