İş Yerinde Sohbet Odaları

İş Yerinde Sohbet Odaları

admin     02-10-18     Sohbet     İş Yerinde Sohbet Odaları     311 Defa Okundu

Bir çok işyeri, ve şirketler personellerinin daha iyi performans göstermeleri için bir çok alanda çalışanların rahatlığı ve motivasyon için aktiviteler oluşturmaktadır. Çalışan insanların bir gözü saat’te bir diğer gözü ise işinde olmamalı, işini severek yapan insanların performası ve işine kattığı değer ülke ekonomisine bile etki edebilecek güçlüktedir. Tabi bu konuda iş verenlerede büyük ölçüde görev düşüyor, maaşların zamanında yatırılması varsa mesai ücretleri geciktirilmemesi çünkü çalışanların birer insan olduğunu ve emeğe emekçiye saygı gösterilmesi hususunda daha dikkatli olunması gerekmektedir. Zira ülkemiz genelinde veya dünya genelinde iş’çi haklarını malesef 1 mayıs dünya emekçiler bayramı olarak sözüm ona kutlanmaktadır, ve 2 mayıs’ta ise hak yenmeye aşağılamaya kaldığımız yerden devam ediyoruz malesef bu toplumsak eğitimsel kronik bir kangren haline gelmiştir bu yüzden de önce kendimizden başlayarak ebeveynlerimizin sözlerinden çıkmayarak ülkemize vatanımıza toprağımıza faydalı birer birey olarak geleceğe yetişmek gerekir.

İş Sohbeti

Sizlerde iş yerinizle alakalı işinizle alakalı sorunlar yaşıyorsanız web sayfamızın giriş bölümünden rumuz nick yazarak içeride sohbet eden arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz kim bilir belkide hayatınızı değiştirebilecek iş imkanları içerde peki siz neden hala dışardasınız? lütfen buraya tıklayarak giriş yapın

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Google+    Pinterest    Whatsapp  

Yorumlar (4 Yorum)

    Emeginize saglik neden burda degilsiniz evet 🙂 guzel soru soru cvp oynamayi seven ben soruyla sizi karsilamak isterim hadi gelin:)

    Hak ve emekleri sonuna kadar savunmaliyiz

    İş yerinde sohbet önemli ama işi aksatmadan olması lazım. Ve biz millet olarak o dengeyi bir türlü kuramayız. Emeğinize sağlık..

    Bazen saatin nasıl geçtiğini bile anlayamıyorum burda olan bir kaç arkadaşım iyiki varsınız iyiki burdayım 🙂

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?+18 CİNSEL SOHBET

CİNSEL SOHBET

FULL SOHBET

SOHBET

TAKİP ET

© Copyright 2018 HerSohbet.Com - Tüm Hakları Saklıdır.