Mobil Sohbet Odaları

Mobil Sohbet Odaları

     16-12-17     Sohbet     Mobil Sohbet Odaları     235 Defa Okundu

Mobil dünya üzerinde artık herkesin kullanımına giren teknolojinin en son nimetlerindendir. Şöyle bir eskilere baktığımda bizler sohbet ederek (+v ) almak için günlerimizi harcar evde olmayan bilgisayarlar için internet kafelerde kuyruklar oluştururduk. Sonra evimize önce masaüstü bilgisayarlar ve internet giriş yaptı. mIRC nedir bilmediğimiz zamanlarda web üzerinden sohbet odalarına girmeye başladık.

Mobil Sohbet Odaları

Web üzerinde sohbetten mirc üzeri sohbete geçerken evde masaüstü bilgisayarlardan laptop ve tablete geçiş yaptık yani artık PC’lerimizi giderken yanımızda götürür şekle geldik. Ama yanımızda internetimizi götüremiyorduk. Zaman geçtikçe internet evlere islere wifi ile bağlanmaya dönünce artık internete her yerde ulaşır olduk. Teknoloji bu ki telefonlar cebe girdi ve ev telefonları devri kapandı gerçi eski kafalı olan benim evimde hala ev telefonu kullanıma açıktır. Ee teknoloji bu durur mu ve bir baktık ki internet cep telefonu girdi ve akıllı telefonlarımıza kavuştuk. Sohbet sunucuları olarak bizlerde teknolojiye ayak uydurmalıydık ki, sohbet seven dostlarımızın mobil üzerinden sunucumuz olan hersohbet.com girişlerini mobil sohbet olarak açtık.

Mobil Sohbet ve Chat Odaları

Böylelikle mobil sohbet odaları sizlerin kullanıma acilmiş oldu. Mobil sohbet odaları sohbet odaları mobil sohbet gibi kelimeleri Google ye www.hersohbet.com üzerinden yazarak giriş yapabilirsiniz. Mobil sohbet odaları mobil kullanıcısı sohbet sever dostlarımıza açılmıştır.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Google+    Pinterest    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?+18 CİNSEL SOHBET

CİNSEL SOHBET

TAKİP ET

© Copyright 2018 HerSohbet.Com - Tüm Hakları Saklıdır.