Ramazan sohbet Bereketi

Ramazan sohbet Bereketi

admin     05-05-19     Sohbet     Ramazan sohbet Bereketi     239 Defa Okundu

Sahur Sohbet Odaları

11 Ay ın sultanı ramazanı şerif kapımıza dayandı. Tüm insanlığın 30 gün boyunca Oruç tutarak hem nefsi terbiye için hemde dünyevi vede bünyevi sıkıntıların giderilmesi için Allah tarafından insanlar abahş edilen bir fırsattır Ramazan-ı şerif. Ramazan ayı nın en büyük güzelliklerinden bir taneside sahur da yapılan hem kuran-ı kerim okunması hemde beraber sahur yemeği yenerek beraber yapılan sahur sohbeti nin yeri bambaşka oluyor. 

Oruçlu olan insanın uyması gereken kurallar

Kişi sahur yemeğinden sonra yiyecekten kesilerek iftara kadar hem yiyecek hemde içeceklerden uzak durmalıdır. Elbette nefsi terbiye etmek için kalp temizliği, göz nazarı ve en önemliside kalben ramazan ayı na ruhen adaptasyon içinde olmalıdır. Haramdan zinadan ve bir çok dünyevi alışkanlıklarımızı bir kenara bırakarak tamamen ramazan aynın bereketine odaklanmamız gerekmektedir.

İftar sohbet odaları

iftar yemeğinizi afiyetle yedikten sonra asla yalnız değilsiniz. Hersohbet.com giriş yaparak #islam kanalına tıklayarak hem ramazan sohbetleri hemde kuran-ı kerim mukabelelerini dinleyerek hayrı hasenata ortak olabilirsiniz. Bununla beraber hem islami bilginizi pekiştirmek için #islam kanalında sorulara cevapm verebilir veya soru sorabilirsiniz. Hiçbir yerde bulamadığınız İftar Sohbet Odaları nı BURADA bulabilirsiniz.

 

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Google+    Pinterest    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?+18 CİNSEL SOHBET

CİNSEL SOHBET

FULL SOHBET

SOHBET

TAKİP ET

© Copyright 2018 HerSohbet.Com - Tüm Hakları Saklıdır.