Sohbet Ehli

Sohbet Ehli

admin     26-11-18     Sohbet     Sohbet Ehli     341 Defa Okundu

Son zamanlarda çevremizde veya samimi Arkadaşlarımız arasında fark edebileceğimiz bir soğukluk veya birden bire mesafe alan bir diyalog söz konusu. Bunların tümünü sosyal ağ veya Sohbet Odaları kanallarına bağlayan bir kesim var. Bende bu konuda katılıyorum, hayatımızın büyük bir kısmını ki, bazılarına göre hayatlarının tamamı sosyal ağ çerçevesinde gelişmekte bu yüzden de belkide çekirdek Ailemizi Arkadaşlarımızı sevdiklerimizi bile unutur olduk.

Chat 

Yukarıda belirttiğim gibi Sosyal ağ hayatımızı yönlendiren biçimlendiren bir durum haline geldi. Eskiden insanların Sohbet edebileceği bir Dost Ehli çevresi vardı, ama günümüzde bu tamamen bir dijital platform haline gelen birer robot haline dönüştürmekte. İnternet kullanımı yararlı kullanıldığı taktirde kişinin özgürleşmesi ve bilgilendirmesi olağan üstü sonuçlar ortaya koymaktadır. Sizde Çevrenizden bıktıysanız ve sosyal ağ çöplüğünden kurtulmak istiyorsanız tek tıkla anında giriş yapabilirsiniz.

 

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Google+    Pinterest    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

    Slm iyi geceler herkeze az once girdim buraya seviyeli sohbet isteyenlere tavsiye ederim mutlaka gelmelisiniz icerdeki hos ve sicak kanli insanlarla tanismalisiniz. Bekliyorum olucam bende artik burdayimmm.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?+18 CİNSEL SOHBET

CİNSEL SOHBET

TAKİP ET

© Copyright 2018 HerSohbet.Com - Tüm Hakları Saklıdır.